View Single Post

stare 06-10-13, 14:40   #4 (permalink)
SouthPaw
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Czego Polakowi wczoraj zabrakło..? Otóż niemal wszystkiego i co może się wielu kibicom wydać smutne, część z tych braków nie stanowi przedmiotu poprawy czy nadrobienia.
To co napisał Adrian jest dokładnym obrazem możliwości Mateusza. Zdanie to świetnie obrazuje to co zobaczyliśmy wczoraj. Zgadzam się ze wszystkim co zostało napisane w tym krótkim lecz świetnym felietonie.

Autentycznie szkoda mi Mateusza. Prowadzony był w taki sposób, że on sam jak i wielu kibiców (w tym ja) widziało go w roli przyszłego mistrza CW.

Przy całej sympatii dla naszego rodaka wczorajsza gala w Moskwie dobitnie pokazała, że Mateusz to solidny pięściarz jednak z bokserami wymienionymi w powyższym tekście nie ma po prostu szans.

Najsmutniejszy dla mnie jest fakt, iż Masternak jak już zostało podkreślone nie ma możliwości lepszego przygotowania, poprawy czegokolwiek z swojego kunsztu. On po prostu tak walczy, to jest jego styl, który NIGDY nie wystarczy na czołówkę jego wagi. Nie wyobrażam sobie żeby Mateusz przykładowo w rewanżu był bardziej mobilny, dysponował mocniejszym ciosem.

W przypadku przegranej przez zawodnika walki, człowiek zastanawia się jak by wyglądał rewanż, gdyby zawodnik zawalczył inaczej, lepiej się przygotował etc. Tutaj takich wątpliwości nie ma. "Master" zawalczył jak zwykle i innego Mateusza pewnie nie zobaczymy. A jeszcze do wczoraj byłem skłonny twierdzić, że w razie potencjalnej potyczki Mateusza z Diablo walka skończyła by się 12:0 dla tego pierwszego

SouthPaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem