View Single Post

stare 03-10-13, 15:08   #2 (permalink)
Junak
journeyman
  
 
Avatar Junak
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Skąd: Czechosłowacja
Postów: 305
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jak dla mnie to Povietkin w tej walce skończy się zanim zacznie. Proste Kliczki nie pozwolą mu rozwinąć żadnej groźnej akcji i jak to bywało wielkokrotnie wcześniej, po kilku rundach bycia obijanym przez Władka, Sasza zrozumie że tej walki nie wygra i będzie starał się tylko dotrwać do końca. Od około 6 rundy prawy Kliczki będzie dochodził coraz częściej co zaskutkuje K.O w końcowych rundach.
Z drugiej zaś strony, Kliczko świadom tego, że może zostać zrobiony w wała przez sędziów (wszyscy znamy ruskie realia) będzie walczył mniej ostrożnie i nastawi się na zkonautowanie oponenta. Może to doprowadzić do dwóch wariantów: wcześniej uruchomi prawy prosty i dopnie swego nie dając szansy sędziom albo poprzez swój bardziej ofensywny boks da Saszce więcej okazji do kontry i wejścia w półdystans. Pamiętajmy, że Kliczko w półdystansie nawet nie próbuje boksować tylko stara się klinczować i wieszać na przeciwniku.
Tak czy siak ja liczę na ciekawy pojedynek i mam nadzieję, że jeśli walka potrwa 12 rund to nie będziemy świadkami jakiegoś skandalu sędziowskiego.

A tak nawiasem to jeśli Povietkin wygra choć parę rund to będę wielce zaskoczony.

Junak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem