View Single Post

stare 12-09-13, 12:24   #5 (permalink)
Paweł Rozmytański
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 287 razy w 87 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 17
Domyślnie

Cytat:
Napisał KiDDynamite Zobacz post
Jestem chyba jednym z niewielu na tym forum, który będzie w tej walce kibicował Garcii Lubię jego boks, spokój i to, że rozwija się z walki na walkę. Nie mniej jednak będzie musiał w tej walce wznieść się na wyżyny i zrobić jeszcze bardziej znaczący progres żeby odnaleźć się w starciu z tak destrukcyjnym bokserem jakim jest Matthysse. Danny potrafi zaskoczyć, dobrze czuje się w roli underdoga i również ma swoje atuty, a Matthysse może się przejechać na próble 'hookowania' z 'hookerem'. Danny musi przede wszystkim uważać na prawą rękę Argentyńczyka, zawalczyć dużo rozważniej w defensywie niż w ostatnich walkach i przetrwać pierwsze rundy. Nie mniej jednak faworytem dość dużym w tym starciu jest Matthysse, głównie przez słabą mobilność Garcii i to, że startuje dość wolno, a więc w szczególności w pierwszych rundach będzie miał ciepło i jak pozwoli Lucasowi narzucić swój styl, to przegra brzydko przed czasem przed połową dystansu. Mam jednak nadzieję, że Garcia zaskoczy jeszcze raz, niespodzianka mile widziana
Jakby to ujął Al Bernstein - good point

Też lubię boks Swifta, podoba mi się, że nie ucieka od wyzwań, ale nie ma w tym jego boksie takiego błysku. Dobry, solidny bokser ze swoimi atutami w garści, które z Argentyńczykiem mogą wypalić. Pytanie jest tylko jedno - jaka jest na to szansa, że trafi Matthysse, w moim przekonaniu wcale nie taka iluzoryczna, lecz wciąż pewnym dla mnie faworytem pozostaje Matthysse. Garcia dysponuje dwoma, naprawdę ciekawymi atutami na Lucasa (timing, moc uderzenia). Dokładając do tego fakt, że Matthysse będzie pewnie nacierał na niego mocno, może zrobić się ciekawie.

Paweł Rozmytański jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem