View Single Post

stare 29-08-13, 18:10   #1 (permalink)
Andrzej Pastuszek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Postów: 10704
Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Chad Dawson chce wrócić na ring w listopadzie

Były mistrz świata wagi półciężkiej Chad Dawson (31-3, 17 KO) planuje powrócić na ring w listopadzie. Chad przeżywa najgorszy okres w karierze po dwóch kolejnych porażkach przed czasem, z Andre Wardem i Adonisem Stevensonem. Najpierw były lider limitu 175 funtów zdecydował się zejść do wagi super średniej na hitowe starcie z hegemonem tej kategorii, Wardem, co zakończyło się jednostronnym popisem „S.O.G.” przez 10 rund. Powrót do „swojej” wagi miał „Bad” również nieudany, a pas WBC wagi półciężkiej zmienił właściciela już w pierwszej rundzie. Stevenson upolował mistrza szybko i efektownie.

Doświadczony trener Eddie Mustafa Muhammad zdaje sobie sprawę, że odbudowa pewności siebie Dawsona musi odbywać się teraz bardzo powoli i na wymagającego rywala jeszcze nie przyjdzie pora w listopadzie.

- Chcę, żeby Chad zrzucił teraz trochę pajęczyny, bo do ostatniej walki był świetnie przygotowany. Dał się złapać i to wszystko. Musimy zrzucić trochę pajęczyny i myślę, że Dawson ponownie zostanie mistrzem świata - nie traci nadziei Muhammad.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem