View Single Post

stare 08-06-13, 17:03   #4 (permalink)
Literatt
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

David nie wierzy w syndrom bokserskiej rdzy, ale jednak mam wrażenie, że regularne występy i przetarcia z gigantami jak Fury i Price mogą mu pomóc w kolejnym podejściu do tronu heavy, zwłaszcza jeśli za cel obrał sobie starzejącego się Witalija.

Walka z Furym, to ryzyko porazki Haye, nie wiem, czy byloby to Davidowi na reke, choc czytalem o tych przymiarkach.
Wiem, ze wielu po tym co pokazal Tyson z Cunninghamem jest mocno sceptycznych co do talentu Furego(mnie to cieszy bo nie lubie tego plejbojka), ale w mojej ocenie, juz same warunki, pressing, i charakter moga sprawic problemy mniejszym zawodnikom, takim jak wspomniany David.

Porażka przed czasem była jednak spowodowana brakiem doświadczenia, złym rozłożeniem sił i wyboksowaniem się na weteranie, który miał w sobie więcej wigoru i sił witalnych niż zakładali Haye i jego nieodłączny towarzysz, trener i manager Adam Booth

To nawet nie chodzi o brak doswiadczenia, a o klasyczny przykald zlekcewaznia rywala.

Pokonanie Mormecka w Paryżu było sporym wyczynem Anglika, a kibice pamietający Francuza z żenującej konfrontacji z Władimirem Kliczką powinni obejrzeć jak Jean Marc rozprawił się w rewanżu z O’Neilem Bellem

Mormeck ten od Bella bylby dla mnie zdecydowanym faworytem z Haye. Tak jak Haye moim zdaniem nie byl odpowiednio przygotowany do Thompsona, tak samo Mormeck, nie byl optymalnie przygotowany do Anglika. Francuz w tej walce byl slabszy niz w walkach z Bellem, nie bylo tej szybkosci, dynamiki, agresji(jak ktos widzial tamet walki, ten wie, ze to byly fenomenale wysetpy)... za to David byl przygotowany na 100%, i sie oplacilo.

Jak zawsze naprawcvowales sie Andrzej, nie lubie Haye, ale warto zerknac, mozna wyczytac kilka ciekawostek, o ktorych wczesniej nie mialem pojecia.

Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem