View Single Post

stare 31-05-13, 17:27   #9 (permalink)
Andre Ward
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał max_fon Zobacz post
Ale to chyba o to chodzi w boksie ? On ma być emocjonujący , musi być zagrożenie bo inaczej jaki ma sens walka ?
Pisze to jako osoba z Teamu Andrzeja , wszyscy się pytali po co Andrzejowi walka z Johnsonem , niektórzy "znawcy" mówili że jak to Johnson ośmieszy Andrzeja .
Jeżeli chcesz być zaliczany do topu to musisz bić się z topem - nie ma innej drogi . Andrzejowi jedna walka z Johnsonem dała więcej niż 10 poprzednich razem wziętych . Tak samo może być z Campillo . Nikt nie patrzy tylko na Kovalieva bo on wygrał - to że on wygrał przez ciężkie KO nic nie znaczy . Wiem że Campillo nie był dokońca przygotowany do tej walki i wiem że Kovaliev miał dużo szczęścia bo go szybko trafił i to Campillo popsuło cały plan na walkę .
To jest ciężki zawodnik , ale Andrzej jest zmotywowany bardziej niż przed Johnsonem i wie że musi to wygrać . Załatwiamy dobrych sparingpartnerów , Andrzej jedzie na 2 tygodniowy obóz z trenerami . Wszyscy są świadomi że tu nie ma innej drogi . Tu już nie będzie łatwych walk .
"Ale to chyba o to chodzi w boksie ? On ma być emocjonujący , musi być zagrożenie bo inaczej jaki ma sens walka ? "

A ktoś napisał , że to źle ? Dla mnie jako kibica ok.
Wg. mnie Andrzej może to przegrać, ale liczę i chcę by wygrał. Twoja wypowiedź na początku brzmi dziwnie. Nie wiem co pisali "znawcy" przed Johnsonem ale to też był trudny rywal a walka zajebista. Podsumowując fajnie, że są wyzwania i, że przed walką nie ma pewnego zwycięzcy.
Tak zestawiając karierę Fonfary z tym co widzimy często np. w UKP to jest to mega odważne prowadzenie. Tam mu nikt nie hoduje 0 w rekordzie , bo fakt go nie ma ale nikt go nie pompuje sztucznie, rywale zaczęli się klasowi.
Andrzej jest młody, zobaczymy, ja się obawiam tej walki, jak wygra, liczę w niedługim czasie na starcie o pas w lhw.

Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem