View Single Post

stare 31-05-13, 18:00   #8 (permalink)
Mateusz Wajs
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał max_fon Zobacz post
Wiem że Campillo nie był dokońca przygotowany do tej walki i wiem że Kovaliev miał dużo szczęścia bo go szybko trafił i to Campillo popsuło cały plan na walkę .
.
Też tak uważam i nie można mieć pretensji do zawodnika, który jest wałowany trzykrotnie w dużych walkach o to, że traci motywację do walki i treningów. choć generalnie tu na forum specjalnie nikt wersji o słabym przygotowaniu Campillo nie chciał słuchać, wg mnie nie był sobą podczas tej walki. Pytanie, jak będzie przygotowany do walki z Fonfarą i czy ta motywacja do treningów i wiara do ugrania czegoś wróciła, czy odpłynęła raz na zawsze po przegranej z rąk Kowaliewa. Pytania o to, ile procent zostało z Campillo będą się pojawiać zarówno w przypadku wygranej, jak i przegranej Andrzeja, a jej rezultat będzie porównywany pewnie raczej do wyniku walki z Rosjaninem, niż starcia z Cloudem czy Szumenowem. Generalnie jednak ta walka zapowiada się znakomicie i nie mogę się już doczekać, a Campillo nawet w słabszej formie jest przeskokiem jakościowym po Johnsonie.

Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem