View Single Post

stare 01-03-13, 10:08   #3 (permalink)
HILTI
prospect
  
 
Avatar HILTI
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Postów: 981
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Kto by się spodziewał że będzie taka walka o zapuszczonego i past prime Mollo. Chyba największym wygranym tutaj jest sam Mollo.

Mollo-Szpilka było bardzo widowiskowe, taka bitka przyciąga przed tv nie tylko koneserów, wiec zrozumiałe jest że jego walka w Polsce również wzbudzi duże zainteresowanie. Wasilewski jak zwykle ostatnio przespał decyzje i zamiast mówić o rewanżu wcześniej obudził się dopiero, gdy ma Mollo walczyć z Zimnochem. Dla Zimnocha byłaby to znowu bardzo duża promocja.

Jeżeli ma dojść na jesieni do walki Szpilka-Zimnoch to nawet lepiej żeby z Mollo teraz zawalczył Zimnoch, nawet dla Wasilewskiego z perspektywy Szpilki będzie to na rękę. Wygrana nad popularnym Zimochem, który wcześniej wygrał z Mollo jest dużo bardziej opłacalne niż rewanż z Mollo. Wasilewski jak zwykle tego nie rozumie, chyba ze on obawia się walki Szpilka-Zimnoch i jej nie chce. Dziwi te przeszkadzanie Zimnochowi, którego promotorem jest również Wasilewski.

Dobrze że Borek co raz bardzie się w to angażuje widać że chyba powstanie program boxing cafe, coś na wzór cotygodniowego cafe futbol w Polsa Sport. W piłce bardzo dobrze tropi absurdy i apeluje o normalność.

HILTI jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem