View Single Post

stare 08-01-13, 20:53   #2 (permalink)
KiDDynamite
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Myślę, że to się jak najbardziej nada:

Użytkownik makarmano o walce Pacquiao vs Marquez IV:

"Czy wy widzieliście ten Knock-Out?

Bo ja go oglądałem, oglądałem też poprzednie walki Pacquiao i ta walka z Marquezem to była walka na 100% ustawiona.

Jaki w tym cel - albo żeby Mayweather nabrał wiatru w żagle i zgodził się na walkę z Pacquiao, bo on tak robi, jeśli widzi że przeciwnik jest słaby (i wtedy pokazanie klasy i załatwienie Pretty Boya), albo żeby zarobić, no ale to głupie, bo Pacquiao kasy ma w bród, nawet dzieciom oddaje.

Naprawdę obejrzyjcie sobie więcej walk z jego udziałem, zwłaszcza tę z Shanem Mosley to zobaczycie, że znokautowanie Mannyego w taki sposób jest po prostu niemożliwe, zwłaszcza jeżeli robi to 39-letni dziadek. Popatrzcie na jego walkę z Mayweatherem, Money robił z nim co chciał, Marquez nawet leżał na deskach, a to nie była typowa walka Mayweathera, gdzie oszukiwał (tak jak nokaut meksykanina z ostatniej walki, tam znokautował zanim sędzia wznowił walkę, a mimo to uznali, że było to prawidłowe, a wcale nie było). Ogólnie Marquez to nie jest bokser (szczególnie w tym wieku), który mógłby się kiedykolwiek równać z Pacmanem. Popatrzcie sobie na kursy przed walką, nikt nawet nie myślał o stawianiu na Meksykanina.

Zostawiam was z tymi moimi przemyśleniami. Jak dla mnie walka skandal, powinni porobić testy, walkę anulować i kazać Mannemu normalnie walczyć, a nie udawać. Manny nie martw się jak będziesz dość stary i upośledzony to wtedy Mayweather podejmie z Tobą walkę."

KiDDynamite jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem