View Single Post

stare 05-01-13, 21:38   #1042 (permalink)
killleeerrr85
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał KiDDynamite Zobacz post
Strzelałem jak na testach, starajac się dostrzec jakiś algorytym:D A tak na serio to sędzia Wayne Hedgepath powinien zostać dopisany do naszej forumowej listy sędziów, którzy "chcieli dobrze"
Aż obejrzę, żeby zweryfikować czy było tam aż tak źle.

Devon Alexander - Rene Maidana

1. 10-9
2. 10-9
3. 10-9
4. 10-9
5. 10-9
6. 10-9
7. 10-9
8. 10-9
9. 10-9
10. 10-9

100-90 dla Alexandra. Oficalnie UD dla Alexandra (100-90 x2, 99-91).

Jeszcze nie wdziałem nigdy Maidany tak zdominowanego przez kogokolwiek... O ile jeszcze w pierwszych kilku rundach Maidana wypadał całkiem przyzwoicie... trochę trafiając ładnymi ciosami, przepychając się, nie dając się zdominować... o tyle środkowe i końcowe rundy to mecz do jednaj bramki. Chino był kompletnie bezradny mimo, że zostawił w tym meczy serce... Alexander dał dobra walkę... dobrze podszedł do walki taktycznie całkowicie paraliżując ofensywne zapędy Argentino... trafiał dużo więcej i wyraźniej... unieszkodliwił argentyńskiego punchera min. za pomocą klinczy i przepychanek. Mimo tak wielu brudnych zagrywek walka całkiem przyjemna w odbiorze i warta obejrzenia, szczególnie dobra jak na standardy Alexandra. Devon jest zawodnikiem, który jest szalenie niebezpieczny kiedy podchodzi do walki dobrze nastawiony mentalnie, a walka idzie od początku po jego myśli... wówczas moim zdaniem jest w stanie pokonać niemal każdego (z małymi wyjątkami)... Gość jest jednak słaby psychicznie co pokazała chocby walka z Bradleyem... i co jest jego kulą u nogi... przez to w praktyce jest narażony na porażki w walkach, które w teorii powinien wygrać. Ciekawy jestem jakiego Devona zobaczymy z Brookiem...

killleeerrr85 jest nieaktywny