View Single Post

stare 23-12-12, 13:13   #994 (permalink)
killleeerrr85
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał HILTI Zobacz post
Mówiłem żeby się wstrzymać z opinią jak się nie ma swojej punktacji runda po rundzie. Taka całościowa ocena po walce nijak się ma do prawidłowo sędziowanej walki po rundach. Ja również po walce byłem zdania że Adamek tej walki nie wygrał, bo pamięta się te rundy w których dany zawodnik miał dużą przewagę, a zapomina się o rundach remisowych, które mogą iść w obie strony, a to te rundy na końcu przesądzają o werdykcie.
Szkoda że w Pacquaio-Marquez III nie miałeś tego samego podejścia... Widzę, ze u Ciebie walka walce nie równa i raz równe rundy dostrzegasz a raz nie... Mozna i tak Pac z Marquezem III to walka zdecydowanie bardziej zasługujaca na pójście w dwie strony niż to wczorajsze widowisko.

Co do walki Adamka z Cunnem to miałem ją dzisiaj punktować... obejrzałem kilka pierwszych rund, które z wczoraj najmniej utkiwły mi w pamięci i w sumie prawie każdą z nich punktowałem dla Cunna. Dwie pierwsze można od dużej bidy dac Adamkowi... choć ja osobiscie punktowałbym je dla Cunna. Nastepne dwie z łatowścią dla USSa... Dalszy przebieg pamietem juz wczoraj i środkowe rundy to najlepsze dla Cunna odsłony, które łatwo szły w ogromnej wiekszości dla niego... Tak dodając jedno do drugiego to nie widzę możliwości nawet remisu dla Adamka wczoraj.

killleeerrr85 jest nieaktywny