View Single Post

stare 22-12-12, 12:51   #3 (permalink)
Adrian Golec
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wojtek Mistrzu Zobacz post
Bundrage jest jeszcze niższy od Cotto, więc to dopiero byłoby śmiesznie zobaczyć... Co do tych "fenomenów" to dziwi mnie to, że autor nie wspomniał np. o Mayordze, czy młodym Chavezie, którzy potrafili w 24h wnieść do ringu tyle, że wszystkim szczęki opadały. Zakładając, że Jacobs będzie w stanie zrobić taką wagę jak oni, tzn np.
http://www.boxingnews24.com/2012/06/...t-against-lee/
to wcale nie będzie musiał się oszczędzać. Średnio pięściarze, którzy mają wyspecjalizowany sztab od tego potrafią na luzie zrobić 10-12 funtów w jeden dzień, więc przy wzroście 185 Jacobs będzie musiał trzymać wagę ok 75 kg, jeśli jego organizm ma normalne predyspozycje do zbijania wagi. Dla mnie to żaden fenomen. Warto wspomnieć, że w ostatnich kilku walkach zakontraktowanych w superśredniej Jacobs wnosił niewiele ponad 160 funtów, więc myślę, że problemów z wagą nie ma żadnych.
Ilu znasz pięściarzy, którzy w wieku 19 lat walczyli w średniej, by w wieku 25 lat, przy takim wzroście walczyć w junior średniej?

Bundrage jest chyba wyższy od Cotto... O Chavezie nie wspomniałem, bo to cała machina, na kierunkowana na jego wagę i on nie jest tak wysoki.. Ale rozszerz proszę temat Mayorgi.. bo nie złapałem, co czego mam ten przykład przyłożyć... Choć twój kierunek jest mi bliższy, niż gadki o odwadnianiu..

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem