View Single Post

stare 25-09-12, 20:10   #1 (permalink)
luki29
champion

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie David Haye: Jestem zbyt szybki, zbyt seksowny i zbyt utalentowany

- Nigdy nie byłem na Ukrainie, ale słyszałem, że to bardzo niebezpieczne miejsce dla czarnego człowieka. Tam są szaleni rasiści. Już wcześniej wysyłali mi groźby śmiercią - powiedział David Haye, na temat swojej potencjalnej walki z Witalijem Kliczko w rodzimym kraju mistrza.

- Niemcy będą najlepszym i najbezpieczniejszym miejscem, by bić się z Witalijem i wydostać się jeszcze jako żywy ze stadionu. On obiecał światu tak wiele razy, że mnie znokautuje. To jest bzdura. Jestem zbyt szybki, zbyt seksowny i zbyt utalentowany, by zostać zdmuchnięty przez dużego, wolnego robota z Ukrainy. Myślę, że walka Haye kontra Witalij Kliczko to jedyne starcie w tej wadze, które świat chce zobaczyć. - dodał Brytyjczyk

Nie jestem zainteresowany walką z pięćdziesięcioma mięczakami, tak, jak robią to obecnie bracia Kliczko. Chcę wielkich walk, których nikt nie chce przegapić. Witalij lubi rywalizować z bokserami, którzy nie mają szans na wygraną. Potem próbuje oszukać swoją stację telewizyjną RTL i resztę świata mówiąc, że ​on walczy z dobrymi przeciwnikami. Mogę tylko się śmiać. - prowokował Haye.

Na dzisiaj to właśnie ten pojedynek, wydaje się - z punktu widzenia sportowego, najbardziej pożądanym, na szczycie wagi ciężkiej. Walka ta, wygenerowałaby również olbrzymie zyski i byłaby godnym pożegnaniem ze sportem, będącego obecnie w posiadaniu pasa WBC "Królewskiej kategorii wagowej", niezwyciężonego od lat Witalija Kliczki.

źródło: telegraph.co.uk

luki29 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem