View Single Post

stare 15-08-12, 19:52   #10 (permalink)
Adrian Golec
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mateusz Wajs Zobacz post

Nie podobają mi się Twoje teorie "spiskowe" Tak jak pisałeś, że Bute i Froch się mogą umówić, że Rumun przegra, żeby zarobić dużo w rewanżu. Nie sądzę, by komuś się tu opłacało "sprzedawać" tytuł, Sturm jest bardzo popularny u siebie, sam jest sobie promotorem, świetny układ. Nie wiem jak aktualnie z popularnością Geale'a w Australii. Sądząc po Greenie, może być ona spora.

Czuję, że Geale tą walkę zwyczajnie wygra. A jaki będzie werdykt, to inna sprawa... W sprawę zamieszane są dwie federacje, a w takim przypadku prawdopodobieństwo oszustwa może być mniejsze. Ale to tylko takie pobożne życzenia, bo mieliśmy już ewidentne wałki w walkach unifikacyjnych (Lewis Holyfield np)
Mati.. Boks to same spiski.. no, może prawie same.. Szukam ich, czasem trafiam, czasem nie.. a że ci się nie podobają.. Cóż ja na to.. Zbyt dosłownie to jednak interpretujesz.. Nie pisałem że się umówią, a że podzielą zwycięstwami.. Oczywiście pisząc o Bute - Froch, podobnie tutaj, nie miałem na myśli ustawki.. Bardziej chodzi mi o motywację... a czasem jej niedopełnienie, na przykład w sytuacji gwarancji rewanżu u siebie, może mieć znaczenie.. bokser może w pewnym momencie odpuścić.. To trochę jak z egzaminem, kiedy ma się świadomość poprawki, która może być łatwiejsza...

Co do Sturma.. nie wiem, ile ma jeszcze walk w kontrakcie z tv.. nie wiem, czy mu się jeszcze chce.. Za Geale mogą stać duże pieniądze... Nie musiał wygrać z Sylvestrem na jego terenie.. ktoś tam uznał, że tak będzie lepiej.. Ja postawię na Australijczyka..

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem