View Single Post

stare 15-08-12, 17:25   #5 (permalink)
Adrian Golec
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mateusz Wajs Zobacz post
Mnie obie walki ciekawią w równym stopniu. Może pojedynek Proksy trochę bardziej, ale to już z oczywistych powodów. W USA mniej pisze się o europejskich galach, bo kto miałby interes je tam promować? To naturalne. Jeśli zajrzysz z kolei np. na strony niemieckie, tam sytuacja będzie odwrotna. Myślę, że pojedynek Sturm vs Geale jest większy rangą, jest to (przy wszystkich zastrzeżeniach dla tytułu Sturma) walka unifikacyjna i za taką jest traktowana. Który pojedynek jest wyższy poziomem? Tego na tą chwilę powiedzieć się nie da, gdyż tak naprawdę jedynie Sturm jest dobrze sprawdzonym zawodnikiem.
Nie masz wrażenia, że Proksa z Kazachem dadzą światu lepszą walkę..? Mnie oczywiście też interesuje pojedynek w Niemczech.. ale nie nastawiam się na nic, jak na powtórkę Geale - Sylveter.. Szaleństwa tam nie było.. Sturm z kolei nie jest DLA MNIE żadnym mistrzem. Pas mógłby z powodzeniem stracić już z Gevorem.. gdzie wynik ten może być nieco naciągnięty.. Powinien na pewno z Macklinem.. a i z Murrayem temat dyskusyjny.. I to on powinien bić się z Gołowkinem.. Kiedyś wspominałeś coś o maskotkach.. Sturm idealnie się w to wpisuje.. Parasol ochronny, awans z WBA na WBA super, pieniądze z Sat1.. Więc ile tego..?

Na marginesie.. coś mi mówi, że Sturm odda pas Australijczykowi.... (ten mógł być w stanie dużo za to zapłacić)

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem