View Single Post

stare 12-07-12, 18:40   #2 (permalink)
Wiechu
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Postów: 9876
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Andrzej Fonfara
Wszyscy niedowiarkowie, którzy mówią, że przegram przed czasem z Johnsonem, zobaczą w piątek Andrzeja Fonfarę, który będzie chciał wygrać tą walkę i nie wyłapie dużo ciosów.
Sporo tu takich (np.Huragan~~ ), zobaczymy komu trzeba będzie przyznać rację po walce.

Ogólnie świetny wywiad, bardzo merytoryczny, Fonfara wydaje się mieć zmysł analityczny, nie klepie banałów, tylko zagłębia się w szczegóły i mówi interesujące rzeczy. Widać, że chłopak wie co ma robić, to już dobrze, pytanie, czy będzie w stanie to zrobić?


Cytat:
Na treningu otwartym widać było, że Johnson jest w formie i traktuje poważnie ten pojedynek. Nad jakim elementem pracowałeś ze swoim trenerem najmocniej? Jaka jest wg Ciebie najsilniejsza broń Glena Johnsona?

Myślę, że jego prawy prosty. Jego lewa ręka nie jest tak mocna. Jeżeli będzie wchodził w półdystans, będzie niebezpieczny. Będę starał się tego unikać, ale jeśli już tak się stanie, będę próbował bić ciosy podbródkowe, zaczynał akcje od ciosów na dół, następnie przechodził na górę. Trzeba wyeliminować jego prawą rękę i wykorzystać jego słabsze poruszanie się. Będę musiał dużo pracować na nogach, w tył, w przód, schodzić na boki, okręcać się wokół niego. Jego mocną stroną jest również to, że ciągle idzie do przodu i nawet jeśli dostanie jakiś cios, natychmiast próbuje oddać.

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem