View Single Post

stare 03-07-12, 10:28   #2 (permalink)
Rollins
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał luki29 Zobacz post
...Choć jesteś teraz daleko czy będziesz miał siłę i mentalność do tego by zrestartować swoje życie i wrócić do treningów? By być w ciągłym ruchu? Co o tym myślisz w ogóle?
- Och, absolutnie. U mnie jest tak - wszystko co negatywne staram się zmieniać w pozytywne. Gdy idę na siłownię, kiedy widzę moją rodzinę, mój zespół, moich fanów, kiedy przychodzą wspierać mnie dzień za dniem, to jest bardzo motywujące i budujące. Nawet jeśli odejdę jedyną rzeczą jaka może mnie zmienić to fakt, że będę silniejszy psychicznie. Pewne rzeczy, które przychodzą w życiu są przeszkodą. To wszystko jest częścią życia, masz dobre dni, masz złe dni. Ale najważniejszym jest, aby mentalnie piąć się na własne wyżyny i podnosić innych na duchu.
Cytat:
Napisał Wiechu Zobacz post
Wygląda na to, że niepokonany w 43 zawodowych pojedynkach Floyd Mayweather Jr. (43-0, 26 KO), przegrywa swoją walkę z rygorem więzienia hrabstwa Clark w Nevadzie.

Po 12 dniach pobytu w zakładzie penitencjarnym Mayweather skarży się na stany depresyjne i fizyczną degrengoladę organizmu. Przypomnijmy, iż 35- letni Mayweather odbywa karę 90 dni pozbawienia wolności za przemoc domową skierowaną w stronę matki swoich dzieci.

Prawnicy Mayweathera mają zamiar prosić sąd w Las Vegas o zamianę kary z pobytu w więzieniu na areszt domowy.

Jego stan fizyczny pogarsza się ze względu na nieustanny stres, jest trzymany w nieludzkich warunkach - miał napisać we wniosku Richard Wright, prawnik popularnego "Moneya".

Mayweather jest odizolowany od współwięźniów i spędza w celi 23 godziny na dobę. W trakcie godziny, w której opuszcza celę, ze względu na odosobnienie nie może używać urządzeń do treningu. Takie środki oczywiście z założenia miały na celu uchronienie Mayweathera od współwięźniów, którzy chcieliby zasłynąć ze zrobienia krzywdy międzynarodowej gwieździe.

Sam Floyd i jego ekipa obawiają się o bezpowrotną stratę formy do dalszego boksowania.

Prokuratorzy prawdopodobnie nie przychylą się do wniosku o zmianę lokalizacji odbywania kary.

Mayweathera w więzieniu przez 90 minut badał jego lekarz Robert Voy. Według jego obserwacji, trzymanie pięściarza w takich warunkach realnie zagraża kontynuowaniu przez niego sportowej kariery. Mayweather ma spożywać jedynie 800 kalorii dziennie: owoce, chleb oraz batony energetyczne kupione w więziennym sklepiku. W trakcie okresów treningowych Amerykanin spożywa między trzema a czterema tysiącami kalorii na dobę. Ponadto bokser nie ma zapewnionych warunków do treningu, z racji odosobnienia nie korzysta z siłowni, a cela nie zapewnia mu odpowiedniej ilości miejsca. Mayweather ma według Voya zdradzać oznaki odwodnienia, jego mięśnie wiotczeją, jama ustna doznaje wysuszenia przez mniejszą produkcję śliny. Ponadto przez brak możliwości "rozładowania", Mayweather staje się coraz bardziej nerwowy i popada w stany depresyjne.

Lekarz w swoim podsumowaniu stwierdził, iż wpływ tych wszystkich okoliczności, jeżeli dalej będzie oddziaływał na Mayweathera, tragicznie zaważy na jego karierze.

Źródło: Las Vegas Review Journal, Redakcja

PS Cyt.
Cytat:
Napisał luki29 Zobacz post
Każdy przeciwnik, z którym musiałeś stawić czoła mówił o planie, aby pokonać Floyda Mayweathera. Czy uważasz, że to śmieszne, kiedy wszyscy wciąż mówią, że mają ten plan by cię pokonać?
- Cóż, 43 razy ich plan się nie powiódł. Dlaczego ktoś nie powie, że pójdę tam i wygram, mam zamiar ciężko walczyć, a plan jest taki aby wyjść tam i powalczyć?
Plan niejednokrotnie się powiódł, jednak sędziowie wszystko zniweczyli.

Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem