View Single Post

stare 06-04-12, 20:14   #9 (permalink)
Dinamita
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Opowiem wam krótką smutną historię.
Uczę w technikum języka niemieckiego, między innymi, tryskających testosteronem i agresją "budowlańców". Chłopcy zamiłowani w siłowni, MMA i sportach walki. Wiedzą, że kiedyś boksowałem i czasem podpytują mnie o pojedynki. Zdarza mi się po każdej ważniejszej walce przez dwie, trzy minuty "budowlańcom" zdać relację z tego wydarzenia. Kilku udało mi się nawet zainteresować boksem. Zaczęli coś tam oglądać. I ostatnio ci 18 -letni chłopcy podzielili się ze mną swoja opinią:
" Panie profesorze (heh heh) a kto to był Gołota? On kiedyś walczył w wadze ciężkiej? To był leszcz, prawda? Adamek go pobił przecież."
-Szczęka mi opadła. Nie chciałem zaczynać wykładu, bo straciłbym zapewne jakieś 10 min, a na to sobie nie mogę pozwolić. Powiedziałem tylko, że Andrzej był uważany przez wielu fachowców za najlepszego technika na świecie w HW i gdyby był w formie z Bowe'a to zmiażdżyłby Adamka i Szpilkę w ciągu jednego pojedynku.
Poziom wiedzy o boksie wśród młodych ludzi jest mizerny, ale za to wszyscy wiedzą wszystko o MMA.

PS. ŚWIETNY ARTYKUŁ

Dinamita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem