View Single Post

stare 24-03-12, 20:13   #8 (permalink)
kubuś
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Szpilka bywa irytujący, widać że to mentalnie jeszcze dzieciak który chce imponować kolegom zgrywaniem kozaka ale z drugiej strony, tacy bokserzy jak on budzą emocje. Porównajcie go do tragicznie bezbarwnego zarówno w ringu jak i poza nim, nudnego do bólu Andrzeja Wawrzyka o którym mówiło sie niedawno że będzie drugim Gołotą. To co mi sie u Szpilki podoba to ambicja, nawet jeżeli można zauważyć jej przerost. Ja wierzę że on naprawdę wyszedłby do Chisory i walczył z nim o zwycięstwo. On sie kompletnie nie wpasowywuje w kanon HKP który swoim pięściarzom hoduje najlepsze rekordy na świecie. Podejrzewam, że gdyby dostawał takich rywali jak np Albert Sosnowski to by promotora wyjebał na zbity pysk. Tu za słowami idą czyny. Przecież Mambra to zawodnik jak na ten etap kariery cholernie niebezpieczny, nieprzewidywalny, zdecydowanie zbyt groźny jak na gust Wasilewskiego, podejrzewam natomiast że pasujacy Szpilce. Ja mam wrażenie że Szpilka jako jedyny z całej tej grupy stawia twarde warunki gdzie nie ma miejsca na walki z bumami i to mi bardzo imponuje.

kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem