View Single Post

stare 18-02-12, 15:35   #17 (permalink)
Bonsante
champion
  
 
Avatar Bonsante
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Postów: 2233
Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
A czy Chisora nie obijał leszczy? Może się pochwalić jedynie rozbiciem kontuzjowanego Heleniusa co naprawdę zdaje się być czymś wielkim, ale patrząc na inne nazwiska to same bumy i jeden wypaleniec, gdyby funkcjonował w polskich a nie brytyjskich realiach to byłby konkurencją dla Najmana. Wawrzyk ma przewagę w umiejętnościach, Chisora w nawijaniu i mentalności. Liczę na szybkie KO i wyłamanie się Witka z tradycji że walka ma potrwać ponad 9 rund.
Piszesz tak na poważnie? Nie ma w polskiej ciężkiej (poza Adamkiem) boksera, który na dzień dzisiejszy nawiązałby równą walkę z Chisorą. Każdy, czy to Sosnowski czy Wawrzyk czy Szpilka, może poza Wachem z racji warunków fizycznych (chociaż o szczęce za wiele nie wiemy) dostaje od Anglika TKO. A i moim skromnym zdaniem Adamek miałby z Chisorą (w takiej formie jak ten był z Heleniusem) bardzo duże problemy. Twój tekst o pokonaniu Chisory przez Wawrzyka i porównaniu tego pierwszego do Najmana postrzegam albo jako nietrafiony żart albo głupotę. Mówisz, że Chisora nie walczył z nikim poważnym. Jakich rywali miał Wawrzyk i jak na tle bardzo słabych journeymanów wypadał? Momentami blado. Bardzo lubię Andrzeja, na tyle ile da się poznać kogoś z wypowiedzi i zachowaniu w mediach wygląda na sympatycznego i ułożonego gościa. Talent spory też ma, ale na chwilę obecną Chisora mógłby mu złamać karierę.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że Anglik z Witalijem przegra, bo na Ukraińca argumentów brak. Mój typ to TKO w 6 rundzie.

Bonsante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem