View Single Post

stare 21-01-12, 16:53   #9 (permalink)
Vittek
V.I.P

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin Zimerman Zobacz post
Polska stabilna? Wzrost gosporadczy? Z uwagi na wzrost cen i inflacje w Polsce wcale nei zyje sie duzo lepiej niz kiedys, bezrobocie ok 15% to hanba, biorac pod uwage ze ponad 2 miliony Polakow wyjechalo za praca z kraju. Pensje w Polsce sa zalosnie niskie.

Kieruje krajem banda idiotow ktora jest - niestety - odzwierciedleniem spoleczenstwa. Bo to spoleczenstwo wybiera do wladzy ludzi ktorzy nie maja pojecia o zarzadzaniu ( nr 1 i 2 na listyach to przewaznie nauczyciele, lekarze i inni przedstawiciele budzetowki). W Polsce lepiej nie bedzie bo Polacy nie potrafia sie rzadzic i budowac. Potrafia tylko rozwalac: komune rozwalili, mase powstan zrobili (ktore jak sie koncyzly kazdy wie), rzad suchockiej obalili. Polska specjalnosc to rozwalanie, rzadzic sie nei potrafimy. Gdyby tu weszli Niemcy to za 20 lat mielibysmy w Polsce duzo lepsze zycie i jestem tego pewien. Po latach wyjazdow z kraju nie mam najmniejszych watpliwosci ze Polska to "drugi swiat" i za mojego zycia nie awansuje do ekstraklasy.

Co do sytuacji globalnej to przeludnienie bedzie powodowalo konflikty. To przez duza ilosc ludzi na ziemi brakuje jedzenia, wody i ropy naftowej i przez to beda problemy. Do tego "liberalna" polityka euro-idiotow doprowadzila do akceptacji bezrobotnych arabow panoszacych sie u nas jakby byli u siebie. W Niemczech, UK, Szwecji - wszedzie ich pelno. Krzycza tylko o zapomogi, nie asimiluja sie, nie ucza, nie chca pracowac. Przy ujemnym przyoscie naturalnym w UE za 200 lat bedziemy tu miec kalifat.
100% prawdy pensja krajowa minimalna 1176 zl do reki (1500 brutto) to jest jakiś smiech na sali !!! w tych czasach przy tych cenach takie zarobki? masakra....przykładowo jakl pracowalem w Holandii czy Niemczech to tam tez minimalnie zarabiaja 1200 euro ,ale u nich 1 litr paliwa kosztuje na dzis dzien 1,60 euro a u nas 1 litr paliwa 5,80 ! pamietajmy ze Oni nie przeliczaja euro na zlotowki wiec Oni maja tak jak My bysmy mieli litr paliwa za 1,60 zł!! tam kupowałem jedzenie za 50 euro i mialem na caly tydzien snaidania obiady i kolacje w tym na obiady same mieso!!! a u Nas za 50 zł nie wyzyjesz 1 dnia!! w Niemczech basen 2 euro na caly dzien !! a u nas? 10 zł na godz buahaha! teraz termy otwarli w Poznaniu to jest 17 na godz!.Nie wspomne o autostradach gdzie w DE jezdzisz za darmo po calym kraju ,a u nas co rusz bramki i 11zl za bramke:/ spójrzcie ilu sportowców musi wyjechać z Polszy żeby sie rozwinać i coś osiągnać.Nasz kraj jest nadal zacofany i pelen absurdów.Tyle

Vittek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem