View Single Post

stare 21-01-12, 12:31   #8 (permalink)
Marcin Zimerman
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

Polska stabilna? Wzrost gosporadczy? Z uwagi na wzrost cen i inflacje w Polsce wcale nei zyje sie duzo lepiej niz kiedys, bezrobocie ok 15% to hanba, biorac pod uwage ze ponad 2 miliony Polakow wyjechalo za praca z kraju. Pensje w Polsce sa zalosnie niskie.

Kieruje krajem banda idiotow ktora jest - niestety - odzwierciedleniem spoleczenstwa. Bo to spoleczenstwo wybiera do wladzy ludzi ktorzy nie maja pojecia o zarzadzaniu ( nr 1 i 2 na listyach to przewaznie nauczyciele, lekarze i inni przedstawiciele budzetowki). W Polsce lepiej nie bedzie bo Polacy nie potrafia sie rzadzic i budowac. Potrafia tylko rozwalac: komune rozwalili, mase powstan zrobili (ktore jak sie koncyzly kazdy wie), rzad suchockiej obalili. Polska specjalnosc to rozwalanie, rzadzic sie nei potrafimy. Gdyby tu weszli Niemcy to za 20 lat mielibysmy w Polsce duzo lepsze zycie i jestem tego pewien. Po latach wyjazdow z kraju nie mam najmniejszych watpliwosci ze Polska to "drugi swiat" i za mojego zycia nie awansuje do ekstraklasy.

Co do sytuacji globalnej to przeludnienie bedzie powodowalo konflikty. To przez duza ilosc ludzi na ziemi brakuje jedzenia, wody i ropy naftowej i przez to beda problemy. Do tego "liberalna" polityka euro-idiotow doprowadzila do akceptacji bezrobotnych arabow panoszacych sie u nas jakby byli u siebie. W Niemczech, UK, Szwecji - wszedzie ich pelno. Krzycza tylko o zapomogi, nie asimiluja sie, nie ucza, nie chca pracowac. Przy ujemnym przyoscie naturalnym w UE za 200 lat bedziemy tu miec kalifat.

Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem