View Single Post

stare 31-12-11, 12:51   #1 (permalink)
eMCe
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Kotelnik zapowiada zakończenie kariery

Nieaktywny od czasu dość kontrowersyjnej porażki z Devonem Alexandem, Andrij Kotelnik (31-4-1, 13 KO) zapowiedział, że od końca kariery dzieli go prawdopodobnie tylko jedna walka. Pochodzący z Lwowa pięściarz powiedział, że wpływ na tę decyzje mają problemy zdrowotne i brak wizji walk mistrzowskich. Były mistrz świata federacji WBA w wadze junior półśredniej najbliższą - być może ostatnią - walkę stoczy w rodzinnym kraju.

- To nie przez brak chęci do treningów, ale moje stale odnawiające się urazy. Jak tylko rozpoczynam trening natychmiast czuje plecy, nogi i tak dalej. Chcę stoczyć przynajmniej jedną walkę w Stanach Zjednoczonych lub w Kijowie. Jeśli nie dostaną oferty z Ameryki, to mój pojedynek w Kijowie będzie tym ostatnim. Będzie to starcie na 10 rund, czyli typowa walka na zakończenie. Wiem jakie mam możliwości i wiem, że mogę pokazać kto jest prawdziwym mistrzem świata. Ale nie mam menadżera, który by pomógł poprowadzić moją karierę, sam nie jestem w stanie nic zrobić. Nie chcę stracić tego na, co pracowałem, przez 25 lat. Nie chcę być sparing partnerem czy sprzedawać swój rekord. - oświadczył Kotelnik.

eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem