View Single Post

stare 07-12-11, 23:06   #1 (permalink)
Tomasz Nowak
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Paweł Wolak ogłosił zakończenie kariery

"Jestem spokojny z moją decyzją o przejściu na bokserską emeryturę. Na ringu zostawiłem całego siebie i niczego nie żałuję. Zrobiłem to, co jest dane nielicznym i nie mógłbym być bardziej dumny z bycia częścią najlepszego sportu na świecie. Pozostanę aktywny fizycznie, pracowity i w bokserskiej formie, tak jak to robię od wieku 17 lat, mam zamiar pomagać w karierach innych bokserów z Nowego Jorku i okolic. Lista osób, którym chciałbym podziękować jest zbyt długa, ale sami wiecie kim dla mnie jesteście. Dziękuje mojej ekipie, mojej rodzinie, przyjaciołom oraz fanom. Uczyniliście mnie lepszym mężem, mężczyzną, lepszym ojcem, synem i pięściarzem. Jestem dozgonnie wdzięczny. Dziekuje też Top Rank, na które zawsze mogłem liczyć i mediom, które były wobec mnie fair i traktowały mnie z szacunkiem. Nie zamierzam w najbliższym czasie udzielać żadnych wywiadów. Podczas tych dni nadal pozostaje związany kontraktem z Top Rank i z moim menedżerem Cameronem Dunkinem. Proszę kierować wszystkie pytania właśnie do niego. Zaczynam nowy etap i idę dalej."
-Paweł "Wściekły byk" Wolak

Ostatnią walką Pawła Wolaka był przegrany w zeszłą sobotę pojedynek z Dominikańczykiem Delvinem Rodriguezem. W pamięci kibiców zapisał się przede wszystkim dzięki swojemu stylowi, który był bardzo ofensywny, efektowny i oparty na ogromnej sile woli. Największym zwycięstwem w karierze Polaka było bezsprzecznie to osiągnięte nad byłym Mistrzem świata Yurim Foremanem, którego po 6 jednostronnych rundach Polak zmusił do poddania się w narożniku.

Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem