View Single Post

stare 06-11-11, 14:20   #4 (permalink)
Taszun
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

tez mi sie wydaje ze pewnie jest w porzadku bo ludzie z zasadami ( jakie one by nie byly,zawsze gdy mi sie nie podobaja moge go omijac z daleka) tacy juz sa.

Boksu Szpilki nie ma sensu komentowac. tak jak juz pisalem wczesniej. on dzisiaj jest zoltodziobem. na temat boksu w praktyce wie niewiele wiecej ode mnie a moze i nawet nie wiecej.
Z prowadzeniem szpili jest inny problem. Jego temperament.
Normalnie tacy rywale jak Beck to powinni dla niego byc swietna szkola boksu dzisiaj.
Ale on swoim temperamentem nie pozwala tym bokserom dac mu jakis wskazowek,zdobycia doswiadczenia i nauk.
Zaden dziadek nie wytrzyma tego mlodego rozpedzonego pociagu. To naturalne.
Dziadki chca boksowac a on urywac im leb. A jak przyjdzie mlodszy na tym samym poziomie bokserskim co taki dziadek beck to pokona szpilke z palcem w dupie.
Szpilka z mojego punktu widzenia stawiajac sie w roli trenera i menago to ogromny problem i ciezki orzech do zgryzienia.
Niewiele umie a podczas emocji jak wulkan nie wiele mozna przyswoic wiedzy a ma bardzo dobre predyspozycje psychiczno-motoryczne do boksu. ogolnie walki.
Bardzo latwo sie pomylic w jego prowadzenia na sali jak i na ringu i spieprzyc ten talent.
Lapin musi sobie usiasc i pomyslec jak do niego dotrzec. Dobrze chociaz ze sam Szpilka mowi ze dla niego lapin jest autorytetem. Jest szansa. Bo dla takiego czlowieka przez cale zycie autorytetem moze byc gora kilka osob.
Z jego osoba sztuka bedzie polegac na umiejetnosci hamowania jego temperamentu.
On musi byc na smyczy swojego trenera a trener umiejetnie musi popuszczac mu lejce wtedy kiedy trzeba.
Szpilka to piesek pitbull a lapin jego pan wyprowadzajacy go na spacery gdzie jest duzo innych tego typu pieskow.
Nie upilnujesz drania i nie nauczysz myslec na polu bitwy to go zagryza inne pieski.
Wbrew temu co innych tak podnieca u niego to moze byc dla jego kariery zguba. Jego charakter i temperament.
Ale znowu jak bedzie mial dobrego opiekuna to na tym gory moze zdobyc.
Dokladnie tak jak Tyson. Tu u nich jest podobienstwo.

Nie zazdroszcze Lapinowi

chcialbym zauwazyc ze on nawet jak opowiada o tym co czuje gdy ma walczyc to juz go lapia emocje i sie zaczyna podniecac. to juz nienormalne,zwierzece. Tym wygrywal Tyson ale dokladajac do tego niezle umiejetnosci.Szpilka ich nie ma.
Ciekawe czy nauczy go cos ta walka wczorajsza

Taszun jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem