View Single Post

stare 02-07-11, 12:30   #1 (permalink)
eMCe
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Adam Kownacki o kontuzji, Najmanie, Kliczko-Haye

Prezentujemy wam krótki wywiad z boksującym w wadze ciężkiej Adamem Kownackim (4-0, 4KO) - Polakiem mieszkającym na stałe w USA i trenującym w znanym Global Boxing Gym Mariusza Kołodzieja, w którym trenują także tacy polscy zawodowcy jak: Mariusz Wach, Przemysław Majewski, Kamil Łaszczyk czy Paweł Wolak. Adam mimo, jak się wyraził, szalonego tygodnia zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań.

-Witaj Adamie, po pierwsze, co u Ciebie?

Adam Kownacki: -U mnie jakoś leci, właśnie tym tygodniu zacząłem prace, wieczorami szkoła, i w miedzy czasie jakiś lekki trening bo jeszcze nie mogę uderzać.

-Właśnie, miałeś problemy z kontuzją. Powiedz co z nią?

-Złamałem sobie rękę rok temu i do tej pory mam problem, ale za miesiąc już będę mógł uderzać, więc jestem zadowolony.

-Kiedy więc znów zobaczymy Cię między linami?

-Dzięki, że pytasz mam nadzieje że do końca roku wrócę, naprawdę mi tego brakuje, niestety za nie przemyślane pomysły się płaci, i ja akurat dużą cenę zapłaciłem.

-Swego czasu mówiło się o twojej walce z Marcinem Najmanem. Jak naprawdę wyglądała ta sytuacja, były jakieś rozmowy, czy to tylko wymysł mediów?

- Ten pojedynek miał się odbyć na gali Adamka w Polsce ale były komplikacje z moją dłonią i walka Adamka była jednak w Stanch. Jednak mam nadzieje, że jeszcze zawalczę z Najmanem to jest duże nazwisko w Polsce i chciałbym z nim zawalczyć.

-Na koniec naszej rozmowy, jako, iż jesteś bokserem wagi ciężkiej, muszę cię spytać o typ na dzisiejszą walkę Davida Haye z Władmirem Kliczko.

-Będzie ciekawa walka. Obaj biją mocno i obaj mają szczęki nie najlepsze, ale Kliczko ma większe doświadczenie i myślę że wygra.

-Dziękuję za rozmowę.

-Pozdrowienia.

Rozmawiał: eMCe

eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem