View Single Post

stare 13-01-11, 17:35   #9 (permalink)
puciu
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał świnia Zobacz post
takiego perfekcjoniste jak władzio trzeba na początku walki zdenerwowac,rozbić psychicznie,zrobić burdę na ringu po prostu sprawić zeby przestał dzialac jak robot z lewym prostym a zaczął się gubic ulegac emocjom itp. najlepsze rozwiązanie to jakas spektakularn aakcja w 1 rundzie,szaleńczy atak,wejście w zwarcie i w zwarciu faul,cios z dynki na łuk brwiowy,odgryzienie ucha itp. nawet jak tomkowi zabiora karnie po punkcie w 1 i 2 rundzie ale uda mu się wkurwic władka i narobić syfu to i tak lepsze niż przegrywac kolejne rundy grzecznie zbierajac lewe proste.władkowi trzeba porozbijać łuki brwiowe na początku walki a potem walić nie ile wlezie.juz ja bym wiedział jak pokonac wladka tomek musi do wladzia wystartowac jak tyson ,ma na przygotowanie dużo czasu,poprawi siłę ciosu ,wchodzenie w półdystans itp to może uda się naruszyć władka.kliczak jak oberwie w ryj to się gubi,opuszcza lewą rękę,trochę wypada ze swojego rytmu.taka jest moja genialna recepta na władka. wystarczy zrobić mu z ryja to co lewis z jego bratem ktory w 5 rundzie już ledwo stał. tomek musi tylko mocniej bić i urosnąc 4-5cm.
:D big OK za ten post . Tylko ja bym dał w pierwszej rundzie "gołote" na torbę, potem w drugiej z dyni..ewentualnie przypadkowo...łokciem..;p

puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem