View Single Post

stare 06-10-10, 15:20   #3 (permalink)
Adrian Golec
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Zgoda! Tutaj, na tym forum nie trzeba uważać Adamka za Boga, a słowa krytyki na jego temat nie skutkują "banem". To mi się podoba..., napisał Nelson i bardzo mnie to cieszy, bowiem stanowi to fundament komfortu pracy, jaką tu wykonuję oraz komfortu w postaci możności uzyskania różnych.., innych niż - jedynie słuszna opcja - informacji i nade wszystko opinii na temat wszelakich spraw związanych z zawodowym pięściarstwem.

Idąc tym tokiem rozumowania, można autorowi przyklasnąć, jak również w pełni się z nim nie zgodzić.., co mam zamiar właśnie uczynić.

- TOMASZ ADAMEK OBNOSI SIĘ ZE SWOJĄ WIARĄ.

Nie pamiętam, żeby Tomek był w radio Maryja. Nie pamiętam też, aby odmawiał tam różaniec. Jego "wyznawanie" publicznie wiary nie narusza - wg mojej opinii - standardów, przyjętych za dopuszczalne i aprobowane. Ja osobiście nie mam z tym problemów, kiedy sportowcy, zwłaszcza amerykańscy podkreślają, jak Bóg jest dla nich istotny. Jestem osobą "mocno zdystansowaną" do wiary i kościoła i mimo to w najmniejszym stopniu mi to nie przeszkadza. Może nie mam tylu kompleksów? A może problem jest po drugiej stronie... po stronie tych, którym to - z jakiegoś powodu - doskwiera. Jeżeli Góral pojawi się w Radiu Maryja będę pierwszy, który powie że przegiął..

- TOMASZ ADAMEK JEST PAZERNY NA PIENIĄDZE.

Ja osobiście nie znam nikogo, kto nie byłby pazerny na pieniądze. Nie znam nikogo, kto wolałby zarabiać mniej niż więcej. Nie znam nikogo, kto w ten sposób nie chciałby zabezpieczyć w przyszłości dobrobytu sobie i swojej rodzinie. W ludzkości występuje mały % ludzi, z definicji altruistycznych. Taka była na przykład Matka Teresa. Nie obrażę się na nikogo, tym bardziej zawodowego sportowca z tego powodu, że chce mieć kasę, chce mieć jej tylko więcej i o tym otwarcie mówi. Obrażę się na kogoś, którego zachowanie będzie wręcz odwrotne i równolegle będę wiedział, (tzw. hipokryzja), że nie należy on do wspomnianego niewielkiego % ludzkości.

TOMASZ ADAMEK WALCZY I BĘDZIE SIĘ JESZCZE BIŁ Z KELNERAMI.

Zbyt dobrze rozumiem boks, żeby to skomentować.. Nie skomentuję również - podanej przez Adamczyka definicji "właściwego miejsca i właściwego czasu" walki z określonym zawodnikiem. To tak, jak na co dzień nie tłumaczę nikomu, że świat ma więcej barw niż jedynie dwie.. białą i czarną..

TOMASZ ADAMEK NIE MA PRAWA ŻĄDAĆ OD NIKOGO, BY MU JEDYNIE PRZYKLASKIWAŁ ORAZ POPIERAŁ KAŻDY GEST, JAKI WYKONA.

Mowa o kupnie biletu i wyjazdu do USA potraktowałem jako swoistą metaforę.. Tak! Ludzie nie powinni zaglądać innym w kieszeń..
- powinni kupić bilet do USA..., Warszawy, Poznania.. wyjechać i znaleźć na przykład pracę, wziąć życie w swoje ręce;
- być na pierwszych stronach gazet..; to może być gazetka ścienna w firmie handlowej z nazwiskami i wynikami najlepszych handlowców.. etc..
Jeżeli autor tego nie zauważył.. , nie zrozumiał przenośni..
Na szczęście na tym portalu miał pełne do tego prawo

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem