View Single Post

stare 25-09-10, 19:06   #9 (permalink)
robercik
V.I.P
  
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Postów: 6801
Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał George Foreman Zobacz post
Pytanie tylko czy nie osiągnał tego czasami stosują tego procederu z gipsowymi owijkami...Jeżeli tak,to w rewanżu bez tych owijek,prawdopodobnie nie wygrałby tych walk...Pimijając Williamsa,bo tam przegrał,ale bez owijek mogłoby byc cienko
najlepiej przypisać owijki do wszystkich walk Margarito. Tak będzie prościej. Więc prawdopodobnie Mosley wygrał wszystkie walki dzięki dopingowi, Holyfield dzięki sterydom itd.


Cytat:
Głupie zdanie ??? Nie będzie przygotowany na walke po której otworzy sieskarbiec z $$$ ? Acha jak przegra tzn. że nie był przygotowany,a jak wygra,to że był ?
To jest bardzo ważne. Łatwo rozróżnić kiedy ktoś jest przygotowany a kto nie. Przecież wszyscy widzieli w jakiej formie Margarito wychodził do Cloteya, Williamsa, Cintrona czy Cotto. Łatwo będzie zweryfikować w jakiej formie będzie Margarito bez znaczenia czy wygra czy przegra.

Poza tym piszesz że Tyson był w takiej wyśmienitej formie kiedy wychodził do Holyfielda. Tyson był dużo gorszy niż przed rokiem 1990. Tyson dobrze wiedział że jest bez formy (takiej jak dawniej) dlatego unikał później Lewisa. Tyson wyszedł do Holyfielda bo walka z nim miała być bardzo łatwa, bo Holyfield praktycznie już nic nie znaczył.

Tak samo często powołujesz się na walkę Lewis-Tyson. Piszesz że Tyson przegrał bo Lewis walczył na dystans itd. Tyson był już wrakiem walcząc z Lewisem.

robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem