View Single Post

stare 12-09-10, 16:54   #1 (permalink)
Adrian Golec
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 31281
Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Kliczko: Haye ucieka jak mały piesek. Stewart: Adamek najciekwaszą opcją.

Niekwestionowany champion wagi ciężkiej, posiadcz paów IBF/WBI/IBO Władimir Kliczko, wystarczająco długo zabiegał o możliwość konfrontacji z mitrzem WBA, Davidem Haye, aby nadal spędzał mu sen z powiek fakt, iż jeden z tytułów nie jest wposiadaniu ukraińskich braci. Anglik od dłuższego już czasu odrzuca propozycję stoczenia pojedynku unifikacyjnego; zamiast tego 13 listopada zmierzy się z przeciętnym, podstarzałym już Audleyem Harrisonem.

- Nie interesuje mnie już David Haye. Chciałem z nim wlaczyć, ale on ucieka jak mały piesek. Haye, jesteś nieudacznikiem. Twoje czyny nie idą w parze ze słowami. Pewnie podobnie myśli większość kibiców na świecie.

- Jest tylko jeden pas, który nie jest w posiadaniu braci Kliczko i należy do niego - w ten sposób odpowiedział Władimir po tym, jak został zapytany przez przedstawiciela brytyjskiej telewizji SkySports chwilę po tym, jak znokautował wczoraj Samuela Petera, czy chciałby walczyć z Haye.

Tymczasem na konferencji prasowej, Emanuel Stewart powiedział, że Władimir może walczyć z każdym przeciwnikiem, jednak naciekwaszą opcją byłoby starciem z nr 1 federacji WBO, Tomaszem Adamkiem. Dla Stewarta zaskoczeniem było to, iż Polakowi udało się pokonać Chrisa Arreolę, stąd pojedynek Tomka z Kliczko wydaje się najbardziej oczywisty. Uznany szkoleniowiec zaznaczył, że po raz pierwszy spotyka się z sytuacją, kiedy to wszyscy unikają konfrontacji z mistrzami świata.

Zobacz rekord zawodników:

Wladimir Klitschko - Boxer
David Haye - Boxer
Tomasz Adamek - Boxer
Samuel Peter - Boxer


Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem