View Single Post

stare 10-07-10, 20:29   #3 (permalink)
robercik
V.I.P
  
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Postów: 7314
Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin Zimerman Zobacz post
Mit pierwszy: Grzegorz powinien walczyć w Polsce.

[...]

Mit drugi : Proksa jest źle prowadzony.
Właśnie ten pierwszy "mit" byłby dobrym posunięciem w karierze Proksy. Aktualnie mało kto w Polsce zna Grzegorza Prokse. Dlaczego? Bo pomimo tego że jest dobry nigdzie w Polsce (oprócz niszowej telewizji Orange Sport którą mało kto ma) nie pokazują jego walk. Dlatego walka w Polsce mogłaby być niezłą promocją dla Polaka. W końcu w Polce by o nim usłyszeli.

Cytat:
Napisał Marcin Zimerman
Mit Trzeci: Proksa powinien udowodnić coś polskim kibicom i zawalczyć z Damianem Jonakiem.

Ta walka nie ma sensu ani pod względem sportowym, ani marketingowym.
[...]
Paradoksalnie pomimo, że obaj zawodnicy wzbudzają zainteresowanie na śląsku, to w chwili obecnej polsatowski bojkot Jonaka uczynił by ich walkę trudną do realizacji.
Polsat nie pokazuje Jonaka, ale również nie pokazuje walk Proksy. Więc należałoby chyba szukać innej stacji do transmisji tego pojedynku. I w ogóle jak można pisać że walka z Jonakiem nie miałaby żadnego sensu sportowego? A kim jest Proksa żeby taki Jonak nie był wart walki z nim? Proksa znaczy coś jedynie w Wielkiej Brytanii. Jednak sam nikogo wielkiego jeszcze nie pokonał.

Cytat:
Napisał Marcin Zimerman
Mit czwarty: Proksa musi wyjechać do USA, lub walczyć z czołowymi amerykanami w Europie.

[...]
Mit piąty: Proksa unika dobrych przeciwników.

Polak jest jednym z najbardziej unikanych zawodników w Europie [...]
Skoro Proksa jest tak unikanym bokserem w Wielkiej Brytanii to dlaczego niby ma nie walczyć w USA z dobrymi zawodnikami? To co że w WB ma kilku kibiców kiedy nie może się w pełni zrealizować. Nie ma co się oszukiwać. Na razie Proksa dostaje słabych przeciwników i nie wygląda na to żeby miało się to szybko zmienić. Jeśli nie USA, to mógłby przecież przyjechać do Polski na walki z Jonakiem czy np. Cendrowskim. To na pewno bokserzy którzy będą prestiżowymi przeciwnikami dla Proksy. Na pewno lepszymi niż brytyjscy kelnerzy.

robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem