View Single Post

stare 28-05-10, 23:42   #10 (permalink)
robercik
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin Zimerman Zobacz post
Co do Zuriego to ta walka byla nbardziej wyrownana niz to sugeruje punktacja, radze ja obejrzec.
Walkę oglądałem na żywo. Punktacja była przesadzona, ale chyba wygrana Lawrence'a nie podlegała dyskusji. Punktowałem chyba 77-75 dla Zuriego.

Cytat:
Napisał Marcin Zimerman Zobacz post
No i jak napisalem : Zuri to nie jest leszcz a mlodszy Klczko przegral z Purritym. To co Władek jest cieniasem? O Lawrencie napisalem tez w tym tekscie. to byl niezly zawodnik ale mowimy o boksie zawodowym gdzie bez wsparcia finansowego nic nie znaczysz. Zuri dawal dobre walki z facetami o nazwisku bardziej znanym niz Sosny.
Zuri to może nie leszcz, ale on o walce z Sosnowskim dowiedział się bodajże 5 dni przed walką. Poza tym do Purritiego nie ma co go porównywać. Purrity miał cios, niezła dynamikę, obronę, bardzo mocną szczękę i dobrą szybkość. Witalij też nie miał z nim lekko.
Lawrence nie ma ciosu. Nikogo chyba w karierze nie znokautował. A w ostatniej rundzie mało brakowało żeby Sosnowskiego położył na deski (tą rundę można punktować nawet 10-8 dla Zuriego).

Sosnowski przegrał z warunkami fiz. i szybkością Lawrenca. Ta walka pokazała duże braki w technice Sosny.

robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem