View Single Post

stare 18-05-10, 15:39   #1 (permalink)
Marcin Zimerman
champion
  
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Postów: 5460
Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie Schafer zaangażował się w negocjacje pomiędzy Kliczko i Haye

W poniedziałek minął termin, jaki federacja IBF wyznaczyła Władimirowi Kliczko na dogadanie się z Davidem Haye. Jednocześnie federacja poinformowała Ukraińca, że powinien teraz dogadać się co do walki z pretendentem Aleksandrem Powietkinem w ciągu 30 dni. Po tym terminie odbędzie się przetarg.

Obozy Kliczki i Haye negocjują jednak nadal, nie zważając na opinie federacji. Obóz Anglika wielokrotnie podkreślał, że Haye chce teraz poświęcić więcej czasu rodzinie i poczekać na wynik walki Witalija Kliczki z Albertem Sosnowskim, aby mieć więcej opcji.

W negocjacje włączył się teraz niezwykle wpływowy manager Golden Boy PromotionsRchard Schaefer. Ma on zamiar porozmawiać z agentem Bootherm, który reprezentuje interesy brytyjskiego championa i próbować wpłynąć na możliwość organizacji pojedynku.

Porozmawiam z Adamem Boothem i myślę, że doprowadzimy do tej walki. Żona Davida niedługo rodzi i jest on trochę zajęty sprawami rodzinnymi. Ale David i Kliczko chcą tej walki i postaramy się ją zorganizować - powiedział reprezentujący interesy Haye w USA Schaefer.


Zobacz rekordy zawodników:

David Haye - Boxer
Wladimir Klitschko - Boxer
Vitali Klitschko - Boxer
Albert Sosnowski - Boxer

Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem