View Single Post

stare 16-05-10, 22:46   #3 (permalink)
Marcin Zimerman
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

Ale czym sie w sumie przejmujesz? Przeciez 90% ludzi piszacych na roznych portalach NIE MIALO NIGDY REKAWIC NA REKACH wiec och opinie sa nic nei warte. Nawet wsrod ludzi piszacych regularnie sa i tacy co znaja sie na boksie jak ja na tresurze aligatorow. Kto nie wejdze do ringu zawsze widzi pewne sprawy inaczej i duzo latwiej mu krytykowac niz komus kto sam poczul krew pot i lzy. Ocenianie boksu tylko na podstawe boxrec i gal widzianych w TV to jak lizanie lizaka przez papierek. Ilez to ja autorytatywnych wypowieddzi sie naczytalem od ludzi ktorzy nigdy nie byli nawet na 1 gali na zywo! Polacy lubia narzekac i sie wymadrzac: zobacz jak od lat jada po Adamku, Włodarczyku. A jak jechali czasmai po Golocie to bania mala.

Dla kontrastu: ja jestem informatykiem i gdyby ktos przypadkowy z ulicy mi powiedzial ze np pisze dziadowskie programy to bym mu sie zasmial w twarz no bo co on moze wiedziec o programowaniu. I tak samo powinien robic Sosna. Tak BTW: tylko idiota by na miejscu alberta nie wzial tej walki bo nie po to sie latami trenuje, stosuje diete i prowadzi sportowy tryb zycia z wszystkimi jego rygorami zeby do konca kariery obijac kolesi 2-20.

Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem