View Single Post

stare 13-05-10, 20:06   #1 (permalink)
Adrian Golec
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Konferencja przed Vazquez - Marquez IV

W miniony wtorek na konferencji prasowej promującej ich kolejny pojedynek, spotkali się były mistrz świata Israel Vasquez (44-4, 32 KO) oraz champion dwóch kategorii wagowych Rafael Marquez (38-5, 34 KO). Obaj pięściarze spotkają się w ringu po raz czwarty podczas gali zaplanowanej na 22 maja w Los Angeles.

Moi fani nadal interesują się moimi walkami, za co jestem im wdzięczny. Jestem w takiej dyspozycji, jak w tamtych trzech walkach. One były zaskakująco wspaniałe. Ludzie pytają mnie na ulicy, czy będę jeszcze z nim walczył. Oni mnie motywują, dlatego nadal walczę. Jeżeli długo jeszcze będę czuł się tak dobrze, będę walczył do pięćdziesiątki - mówił Vazquez.

Tamte trzy to były wspaniałe walki i ta też taka będzie. Nie mogę się już doczekać. Nawet gdy nie walczę, cały czas staram się być w formie. Mój rywal jest silny, to wspaniały bokser, a to będzie kolejny wspaniały pojedynek - mówił Marquez.

Jak widać pięściarze ci darzą się dużą sympatią i szacunkiem. Po raz pierwszy spotkali się w marcu 2007 roku, gdzie górą był Marquez. W Dwóch kolejnych pojedynkach tych zawodników, lepszy był Vazquez. Kto tym razem ogłoszony zostanie zwycięzcą? Przekonamy się już 22 maja.

Zobacz rekord zawodników:

Israel Vazquez - Boxer
Rafael Marquez - Boxer

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem