View Single Post

stare 07-09-09, 23:36   #18 (permalink)
Vittek
V.I.P

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał bartezz Zobacz post
Vittek nie obraź się, ale czy masz dobrej jakości masę mięśniową to nie masz pojęcia. Dowiesz się o tym jak odłożysz sztangi na kilka tygodni. Wiem to po sobie, bo w przeszłości przytyłem 26 kg w ciągu 4 sezonów na siłowni i też rozumowałem tak: "dobra masa równa się ta która nie poszła w brzuch". Nieprawda. Gdy przestałem ćwiczyć i zająłem się inną dyscypliną zgubiłem w ciągu roku 17kg mojej "dobrej masy". Potem zrzuciłem kolejne 5(to tak w odpowiedzi na zadane wcześniej pytanie). Poprawiłem dosłownie każdy aspekt sprawności fizycznej.
poza tym jak dalej pójdzie będziesz miał nieproporcjonalne ramiona. Może wrzuć w priorytet duże grupy, łapek Ci nie ubędzie a dla jakości swojej sylwetki zrobisz wiele.
czyli dobra masa to taka ktora poczasie nie zleci jak sie przestaje cwiczyc?? mialem prawie 2 lata przerwy w cwiczeniach i caly czas bylem na wadze mniej wiecej 90 czasem wiecej nawet 98 ale juz opanowalem syuacje i mam te 92 ramoiona? w sensie ze bart mam zamale cz yajk bo nieczaje

na marginesie tak na pwoaznie z dobrymi cwiczeniami c wicze od kwietnia hehe wiec sppkojnie wszystko przdemna;d

lub plecy?? spokojnie od teraz wziolem sie za poazadne cwiczenia plecow iitp po pewnym czasie wdaze martwy ciag w trening

Vittek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem