View Single Post

stare 23-06-08, 13:49   #41 (permalink)
KoooRek1429
champion
  
 
Avatar KoooRek1429
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Skąd: Ostróda
Postów: 3683
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Re: Agnieszka Radwañska

Dziś początek Wimbledonu. Najlepszy turniej Agi Radwańskiej. To tutaj po raz pierwszy pokazała się jako wielki talenty zwyciężając zmagania juniorskie. Radwańska jest świetna na trawie, co potwierdza fakt, że wygrała ostatnio trawiasty turniej WTA. Jeśli zdrowie dopiszę, to czuję, że Aga może zajść baaaardzo daleko. Tylko jest fakt taki, że jako młoda zawodniczka często ma syndrom dziwnych porażek, który jest zauważalny w każdym sporcie na szczeblach juniorskich. Ale ostatnio jest coraz równiejsza. Będzie dobrze. W rankingu WTA jest 11., a przy dobrych wiatrach może awansować po Wimbledonie.

Agnieszka jest na liście zawodniczek oczekujących w pierwszym dniu zmagań. Chodzi o to, że jeżeli na którymś z kortów rywalizacja dzienna zakończy się wcześniej niż się spodziewają i będzie wczesna pora, to zawodniczki z tej listy wchodzą na korty. Jest to o tyleż praktyczne co dziwne. Aga może bowiem przez to grać na jednym z głównych kortów, albo w ostatniej dziurze zabitej dechami z posianą między szczeblami trawą ;]. No, ale zobaczymy. Nie ważne gdzie, ważne, aby wygrywała.

Dzisiaj grała już Ula Radwańska, która awansowała do drugiej fazy. Zagra jeszcze Marta Domachowska (kort jak u Uli bez kamer). O Adze już mówiłem, wspomniałem również, że nie wiadomo czy pokaże to telewizja. Wszystko zależy od tego, jaki trafi się kort. Jeżeli nie wejdzie z listy, to zagra jutro przy kamerach.

Pozdrawiam i życzę miłych wrażeń z turnieju!

KoooRek1429 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem