View Single Post

stare 25-01-07, 07:47   #13 (permalink)
Carbon
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Mareno, zwróć jednak uwagę, że są to już 12/13-letnie samochody. Japońskie samochody są rzeczywiście jednymi z najlepszych jeśli chodzi o niezawodność, ale dotyczy to samochodów nowych. Jeśli ktoś więc dysponuje ograniczonym budrzetem to w przypadku psucia się samochodu (a 13 letni samochód może się psuć każdej marki, i nie ma tutaj już reguły czy będzie to konstrukcja japońska, niemiecka czy np. amerykańska) może mieć problem. Sam z racji skończonej przeze mnie uczelni jestem mechanikiem (co prawda nie takim typowym, pracującym w warsztacie) i na konstrukcjach się znam. Oriętuję się również w cenach części do jopończyków i kosztach ich eksploatacji, bo przez jakiś czas prowadziłem ze znajomym warsztat samochodowy. I wbrew temu co piszesz są one zdecydowanie wyższe niż np. w samochodach niemieckich. Tak więc chcę tylko powiedzieć, że puki samochód nie sprawia kłopotów, to nie zwraca się uwagi na koszty. Problem pojawia się gdy samochód zaczyna się psuć. A w przypadku 13-letniego samochodu nie ma na to reguły.

Carbon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem