View Single Post

stare 25-01-07, 02:23   #10 (permalink)
Carbon
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Sam jakiś czas temu długo szukałem 10-letniej Hondy Civic (wyjątkowu udany samochód), ale wtedy musiałbym dać za nią ok 20 tyś zł. Do tego należy wziąść pod uwagę, że nie jest to już nowy samochód i w razie problemów koszty naprawy, ale również i zwykłej eksploatacji, będą zdecydowanie wyższe niż w przypadku samochodu europejskiego. Dlatego w końcu zdecydowałem się kupić WW Polo. I muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Za 11 tyś. sprowadził mi go znajomy z Niemiec. Prawdę mówiąc, w wyniku pewnej zaistnniałej sytuacji, kupił go dosyć okazyjnie. Rocznik '98, udokumentowane przejechane 80 tyś km, śliczny wiśniowy kolor, w środku jak nowy. Do tego elektryczne lusterka, kubełkowe siedzenia, regulowaną kierownicę oraz radio i alufelgi. Samochód jest całkime dynamiczny ze względu na swoją małą masę, do tego pali 5,5-6 na trasie. Niestety koszt podniósł się trochę ze względu na szereg opłat niezbędnych do zarejestrowania go w Polsce. Jeżdzę nim już prawie 2 lata i do tej pory oprócz obowiązkowej wymiany na samym początku paska rozrządu (kilkadziesiąt złotych) i oleju nie wymieniałem nic.
Mimo to Hondę Civic i tak kiedyś kupię

Carbon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem