View Single Post

stare 18-05-06, 21:57   #6 (permalink)
R@faluzo
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gwahlur
Ja bym z tatuazami uwazal bo latwo mozna zlapac HIV'a czy zoltaczke ktora okarze sie po 20 latach rozpieprzyla ci watrobe, tatuazy jest lepiej nie opalac. Co ciekawe w miejscach gdzie sie tatuujesz nie wiadomo dlaczego nastepuje lekkie zmniejszenie przekroju miesnia (?). Nie wierz tez do konca w sterylne igielki rekawiczki i te sprawy bo czsami najgorsze gowno przychodzi wraz z farbka.
Wszystko może szkodzić, człowiek niekiedy nawet nie wie co je :!: Ostatnio głośno np o tym płynie do soczewek co powoduje grzybice rogówki :!: Ja zrobiłem sobie tatuaż jakiś czas temu na ręce(tribal lekko cieniowany kolorami) i nie robiłem w zadnym studiu tylko u znajomego, chłopaka który dba o zachowanie higieny podczas robienia (rękawiczki itd) :!:
Jakoś do dzisiaj niczego nie złapałem i jestem zdrowy myśle ze takie podejscie ze robiąc sobie tatuaz mozna złapać Hiva itd. jest troche błędne :!: Jeżeli moge dać komuś rade przed zrobieniem to najlepiej pójść i zrobić sobie małą kropkę i wtedy czeka się z pare dni jaka będzie reakcja ciała bo np nie każdy może mieć tatuaże......

R@faluzo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem