Temat: gonzoo2
View Single Post

stare 26-04-06, 22:41   #18 (permalink)
gonzoo2
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Tak, gonzoo to bylem ja, ale zwrocilem uwage jednemu z adminow/moderatorow (ZET. nim byl, nie mial racji, ale ze posty pokasowal, to nie mam dowodow na racje swoja, hehe) i polecialem - takie zycie

Tym razem tez polecialem, ale jak to mowia - sila wyzsza. Gwahlur poczul sie urazony zartem o denaturacie i uznal, ze nazwalem go tym samym alkoholikiem. Nie, zebym nie zazartowal sobie (bo zazartowalem), ale ten sam Gwahlur nazwal mnie wczesniej ignorantem (i to bezczelnym), a takze sugerowal, ze jestem glupi. Ale jemu wolno, w koncu moderatorem jest, a sprawe potraktowal bardzo osobiscie Taki dyshonor, wiecie... Po mnie na szczescie takei 'obrazy' splywaja, jak woda po kaczce.

Teraz wlaze sobie przez proxy, pewnie ostatni raz (bo przegladarka bez proxy pokazuje mi ladny komunikat o banie) W kazdym razie chcialem podziekowac za wynik ankiety - milo wiedziec, ze nie kazdy oglada swiat w czarno-bialych kolorach, ze niektorzy zauwazaja miedzy tymi dwiema barwami kilka odcieni szarosci. Uwazam, ze kwestia podania wyniku przeze mnie byla gdzies wsrod nich - tych szarosci - wlasnie.

gonzoo2 jest nieaktywny