Temat: Doping
View Single Post

stare 16-02-06, 08:47   #20 (permalink)
K.P.
Rookie

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Re: Doping

[quote=dr.ira]
Cytat:
Napisał "K.P.":2nx5l5o5
Cytat:
Napisał Cinek
No to robimy ankiete która chciał SPOX ciekawe jakei beda wyniki, napsizcie myslicie na temat koksow, ja uwazam ze nei sa az tak szkodliwe jak sie je dobrze poda (czyli za jakies 300zł) to wszystko bedzie dobrze
pier***** o Szopenie. Jak to nie sa szkodliwe.Gdyby nie byly szkodliwe to bylyby legalne. Nie ma to jak regularnie cwiczyc i miec dobra dietke.
Wybacz,ale to ty pier***** głupoty. W dziedzinie hormonów panuje czysta dyskryminacja płciowa. Kobiety biorą hormony przez niezwykle długi okres czasu (antykoncepcja) i wszystko jest w porządku, Facet jak chce zarzucić, to jest to potępiane, ale nie o to chodzi. Zacznijmy od tego,że Sterydy, to są zwykłe lekarstwa, stosowane w różnego rodzaju schorzeniach i odpowiednio stosowane nie powinny być szkodliwe dla zdrowia. Pamiętajmy,że wszystko w nadmiarze jest szkodliwe. Spróbuj zarzyć całą buteleczke aspiryny (jakieś 100szt.) raczej ci zaszkodzi. Spróbuj wypalić 10paczek papierosów naraz, też nie pozostanie to bez wpływu na twoje zdrowie. Podobnie rzecz się ma z steroidami anaboliczo-androgennymi zwanymi popularnie koksem. Stosowane w umiarze przyniosą porzytek nie okupiony utratą zdrowia, jeżeli natomiast będziemy je zarzywać w dużych ilościach przez długi okres czasu, napewno odbije się to na naszym zdrowiu. Co do ich szkodliwości jestem przekonany że są po prostu demonizowane. Zwróć uwage ile osób rocznie ginie z powodu palenia tytoniu (udar mózgu,rak płuc), ile osób ginie z nadużywania alkocholu.A teraz podaj mi ile osób ginie rocznie z powodu stosowania sterydów???

pozdrawiam[/quote:2nx5l5o5]

To podaj mi liczbe osob trenujacych i bioracych sterydy, a liczbe palacych i pijacych - takie porowniania nie maja sensu.Nigdzie nie pisalem ze sie umiera od brania sterydow!! Szkodza napewno w tych ilosciach co biora jest osoby trenujace na silce czy innych sportach silowych.Przyklad - Koles wpieprzal mete w wieku 16-17 lat i ma teraz 162cm wzrostu.Lekarz mu powiedzial ze sterydy( przyznal sie ze bral - ok.400 tabletek ) zachamowaly mu proces rosniecia i lekko mu watrobe zniszczylo , wiec nie mow mi ze nie mam racji.
Pozdro.

K.P. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem