Temat: Doping
View Single Post

stare 15-02-06, 20:52   #12 (permalink)
dr.ira
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Re: Doping

Cytat:
Napisał K.P.
Cytat:
Napisał Cinek
No to robimy ankiete która chciał SPOX ciekawe jakei beda wyniki, napsizcie myslicie na temat koksow, ja uwazam ze nei sa az tak szkodliwe jak sie je dobrze poda (czyli za jakies 300zł) to wszystko bedzie dobrze
pier***** o Szopenie. Jak to nie sa szkodliwe.Gdyby nie byly szkodliwe to bylyby legalne. Nie ma to jak regularnie cwiczyc i miec dobra dietke.
Wybacz,ale to ty pierdzielisz głupoty. W dziedzinie hormonów panuje czysta dyskryminacja płciowa. Kobiety biorą hormony przez niezwykle długi okres czasu (antykoncepcja) i wszystko jest w porządku, Facet jak chce zarzucić, to jest to potępiane, ale nie o to chodzi. Zacznijmy od tego,że Sterydy, to są zwykłe lekarstwa, stosowane w różnego rodzaju schorzeniach i odpowiednio stosowane nie powinny być szkodliwe dla zdrowia. Pamiętajmy,że wszystko w nadmiarze jest szkodliwe. Spróbuj zarzyć całą buteleczke aspiryny (jakieś 100szt.) raczej ci zaszkodzi. Spróbuj wypalić 10paczek papierosów naraz, też nie pozostanie to bez wpływu na twoje zdrowie. Podobnie rzecz się ma z steroidami anaboliczo-androgennymi zwanymi popularnie koksem. Stosowane w umiarze przyniosą porzytek nie okupiony utratą zdrowia, jeżeli natomiast będziemy je zarzywać w dużych ilościach przez długi okres czasu, napewno odbije się to na naszym zdrowiu. Co do ich szkodliwości jestem przekonany że są po prostu demonizowane. Zwróć uwage ile osób rocznie ginie z powodu palenia tytoniu (udar mózgu,rak płuc), ile osób ginie z nadużywania alkocholu.A teraz podaj mi ile osób ginie rocznie z powodu stosowania sterydów???

pozdrawiam

dr.ira jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem