Temat: Maluszek
View Single Post

stare 18-11-05, 14:04   #16 (permalink)
Don_Kichot
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Wiecie panowie co od pewnego czasu pojawia się jeden pajac usuwa się go wskakuje następny. Pamiętacie panowie pana klinczKO. Tyle żeście nad nim dyskutowali-ja mówiłem od razu, że to prowokator. Ja i zapewne większość userów tu nie przychodzę, żeby ulżyć swoim negatywnym emocjom, ale żeby dowiedzieć się czegoś o boksie i bokserach i wypowiedzieć się nawet krytycznie i dosadnie, ale podać jakiś argument. Maluszek zaś stwierdził, że Gołota to chamski burak na siłe oderwany od pługa z gnojem czy czymś. To jest obrażanie człowieka i to bez podania przykładów-ja to uważam za prowokację. Niech se gada o inteligencji, ale niech powie co ma na to za argument. Róbcie co chcecie, utrzymujcie tego śmieciarza dalej tak jak to robiliście z KlinczKO. Ja już nie tracę czasu na wypowiadanie się na jego temat.

popatrzcie też że, że jeżeli koleś ma dynamiczne IP to i ban nie pomoże, bo wystarczy założenie nowego maila także wasze dywagacje to strata czasu. Tu powinien być jeden rozsądny dyktator i bez zbędnych dyskusji

Don_Kichot jest nieaktywny